BEZPŁATNY TEST POZIOMUJĄCY

Lingua - Szkoła Języka Angielskiego

Kursy Języka Angielskiego

Kursy dla młodzieży

General English to kurs języka angielskiego ogólnego, na którym uczniowie ćwiczą poszczególne umiejętności językowe, tj. mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie w języku obcym. Podczas zajęć największy nacisk kładziemy na komunikację, tak aby jak najszybciej efektywnie porozumiewać się w języku angielskim. Nasze lekcje są inspirujące i motywujące poprzez dobór ciekawych materiałów oraz różnorodnych gier i zabaw językowych wspieranych nowoczesnymi technologiami.

Kurs prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy standardowe

 • dzieci w wieku od 13 do 17 lat
 • zajęcia 2 razy w tygodniu i trwają 45 minut
 • grupy od 4 do max. 8 osób
 • 60 godzin lekcyjnych

Kursy intensywne

 • dzieci w wieku od 13 do 17 lat
 • zajęcia 2 razy w tygodniu i trwają 90 minut
 • grupy od 4 do max. 8 osób
 • 120 godzin lekcyjnych

Kursy egzaminacyjne

First Certificate in English (FCE)

Kurs egzaminacyjny przygotowujący do najpopularniejszego i najbardziej rozpoznawalnego egzaminu na świecie jakim jest First Certificate in English – poziom B2. Podczas kursu uczniowie rozwijają swoje umiejętności językowe takie jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie w języku obcym na poziomie średniozaawansowanym, jak również zapoznają się z technikami egzaminacyjnymi i rozwiązują zadania testowe. Dobór materiału i prowadzenie zajęć sprawia, że są one ciekawe i motywujące. Kurs jest doskonałą propozycją dla osób ambitnych i pracowitych, które są zmotywowane do zdania tego niełatwego egzaminu.

 • 120 godzin lekcyjnych w roku
 • lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 90 minut

Certificate in Advanced English (CAE)

Kurs przygotowujący do zdania egzaminu Certificate in Advanced English - poziom C1, czyli poziom zaawansowany. Podczas tego kursu uczniowie stale rozwijają swoje umiejętności językowe takie jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie na poziomie zaawansowanym, jak również zapoznają się z technikami egzaminacyjnymi i rozwiązują zadania testowe. Dobór materiału i prowadzenie zajęć sprawia że są one ciekawe i motywujące. Kurs jest doskonałą propozycją dla osób ambitnych i pracowitych, które są zmotywowane do zdania tego trudnego egzaminu.

 • 120 godzin lekcyjnych w roku
 • lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 90 minut

Kursy indywidualne

Kursy te dedykowane są tym wszystkim, którzy mają indywidualne potrzeby i możliwości czasowe.
Ilość i częstotliwość spotkań wg indywidualnych ustaleń

Grupy 4-8 osób

Jedynie niewielkie grupy pozwalają na efektywny kontakt nauczyciela z uczniem, mobilizują do pracy i umożliwiają aktywny udział na zajęciach wszystkim uczestnikom. Test oraz rozmowa kwalifikacyjna pozwalają odpowiednio dobrać grupę dla każdego z uczniów.

Sale

Zajęcia odbywają się w kameralnych salach, wyposażonych w materiały dydaktyczne, słowniki, sprzęt audiowizualny lub tablicę interaktywną, cała Szkoła ma stały dostęp do Internetu. Sale te są ważnym dopełnieniem procesu nauczania.

Lektorzy

Nauczyciele w naszej szkole to osoby posiadające wykształcenie filologiczne, przygotowanie metodycznie i merytorycznie do pracy w szkole. Lektorzy w naszej szkole są kreatywni, potrafią doskonale motywować do dalszej nauki, a co najważniejsze – kochają to, co robią. Atmosfera, którą tworzą na zajęciach, jest przyjazna i inspirująca, co sprzyja współpracy i gwarantuje satysfakcję z nauki.

Podręczniki

Pracujemy jedynie na najnowszych i najlepszych publikacjach renomowanych wydawnictw, takich jak: Oxford, University Press, Cambridge University Press, Pearson Longman czy Macmillan.

Cena kursu obejmuje

Promocje i zniżki