BEZPŁATNY TEST POZIOMUJĄCY

Lingua - Szkoła Języka Angielskiego

Kursy Języka Angielskiego

Kursy dla dzieci

W naszej szkole dzieci są szczególnie uprzywilejowane. Sale, w których prowadzone są zajęcia są kolorowe i bezpieczne, oferta pełna jest atrakcji z bogatym zapleczem materiałów dydaktycznych pomocnym w procesie nauczania. Zajęcia prowadzą kreatywni nauczyciele doświadczeni w pracy z dziećmi, którzy motywują je i zachęcają do dalszej nauki. Lekcje zbudowane są tak, aby dzieci były jak najbardziej aktywne. Statyczne zadania językowe przy stolikach przeplatamy elementami dynamicznymi, konwersacjami oraz zabawami językowymi.

Jednym z ważniejszych celów jest dla nas to, aby dzieci potrafiły komunikować się w języku angielskim, stąd podczas naszych zajęć dzieci często pracują na projektach odzwierciedlających życie codzienne takich jak np. zakupy w sklepie, zamawianie posiłku w restauracji i wiele innych.

Piękne i ciekawe książki, zróżnicowane pomoce dydaktyczne, inspirujące gry oraz piosenki i filmy, intensyfikują i urozmaicają proces uczenia się.

 

Kursy standardowe

Kursy indywidualne

Kursy te dedykowane są tym wszystkim, którzy mają indywidualne potrzeby i możliwości czasowe.
Ilość i częstotliwość spotkań wg indywidualnych ustaleń

Grupy 4-8 osób

Jedynie niewielkie grupy pozwalają na efektywny kontakt nauczyciela z uczniem, mobilizują do pracy i umożliwiają aktywny udział na zajęciach wszystkim uczestnikom. Test oraz rozmowa kwalifikacyjna pozwalają odpowiednio dobrać grupę dla każdego z uczniów.

Sale

Zajęcia odbywają się w kameralnych salach, wyposażonych w materiały dydaktyczne, słowniki, sprzęt audiowizualny lub tablicę interaktywną, cała Szkoła ma stały dostęp do Internetu. Sale te są ważnym dopełnieniem procesu nauczania.

Lektorzy

Nauczyciele w naszej szkole to osoby posiadające wykształcenie filologiczne, przygotowanie metodycznie i merytorycznie do pracy w szkole. Lektorzy w naszej szkole są kreatywni, potrafią doskonale motywować do dalszej nauki, a co najważniejsze – kochają to, co robią. Atmosfera, którą tworzą na zajęciach, jest przyjazna i inspirująca, co sprzyja współpracy i gwarantuje satysfakcję z nauki.

Podręczniki

Pracujemy jedynie na najnowszych i najlepszych publikacjach renomowanych wydawnictw, takich jak: Oxford, University Press, Cambridge University Press, Pearson Longman czy Macmillan.

Cena kursu obejmuje

Promocje i zniżki