BEZPŁATNY TEST POZIOMUJĄCY

Lingua - Szkoła Języka Angielskiego

Kursy Języka Angielskiego

Kursy dla dorosłych

GENERAL ENGLISH (GE)

Kurs ogólnego języka angielskiego, na którym uczniowie ćwiczą poszczególne językowe umiejętności , tzn. mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Największy nacisk kładziony jest na komunikację, tak aby jak najszybciej efektywnie porozumiewać się w języku angielskim. Zajęcia są inspirujące i motywujące poprzez dobór ciekawych materiałów oraz zróżnicowane gry i zabawy językowe wspierane nowoczesnymi technologiami.

Duża część lekcji poświęcona jest na dyskusje, pracę w parach lub w grupach, czy odgrywanie ról. Kurs prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania.

  • 120 godzin lekcyjnych
  • lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 90 minut

Kursy egzaminacyjne

First Certificate in English (FCE)

Kurs egzaminacyjny przygotowujący do najpopularniejszego i najbardziej rozpoznawalnego egzaminu na świecie jakim jest First Certificate in English – poziom B2. Podczas kursu uczniowie rozwijają swoje umiejętności językowe takie jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie w języku obcym na poziomie średniozaawansowanym, jak również zapoznają się z technikami egzaminacyjnymi i rozwiązują zadania testowe. Dobór materiału i prowadzenie zajęć sprawia, że są one ciekawe i motywujące. Kurs jest doskonałą propozycją dla osób ambitnych i pracowitych, które są zmotywowane do zdania tego niełatwego egzaminu.

  • 120 godzin lekcyjnych w roku
  • lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 90 minut

Certificate in Advanced English (CAE)

Kurs przygotowujący do zdania egzaminu Certificate in Advanced English - poziom C1, czyli poziom zaawansowany. Podczas tego kursu uczniowie stale rozwijają swoje umiejętności językowe takie jak mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie na poziomie zaawansowanym, jak również zapoznają się z technikami egzaminacyjnymi i rozwiązują zadania testowe. Dobór materiału i prowadzenie zajęć sprawia że są one ciekawe i motywujące. Kurs jest doskonałą propozycją dla osób ambitnych i pracowitych, które są zmotywowane do zdania tego trudnego egzaminu.

  • 120 godzin lekcyjnych w roku
  • lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 90 minut

Kursy indywidualne

Kursy te dedykowane są tym wszystkim, którzy mają indywidualne potrzeby i możliwości czasowe.
Ilość i częstotliwość spotkań wg indywidualnych ustaleń

Grupy 4-8 osób

Jedynie niewielkie grupy pozwalają na efektywny kontakt nauczyciela z uczniem, mobilizują do pracy i umożliwiają aktywny udział na zajęciach wszystkim uczestnikom. Test oraz rozmowa kwalifikacyjna pozwalają odpowiednio dobrać grupę dla każdego z uczniów.

Sale

Zajęcia odbywają się w kameralnych salach, wyposażonych w materiały dydaktyczne, słowniki, sprzęt audiowizualny lub tablicę interaktywną, cała Szkoła ma stały dostęp do Internetu. Sale te są ważnym dopełnieniem procesu nauczania.

Lektorzy

Nauczyciele w naszej szkole to osoby posiadające wykształcenie filologiczne, przygotowanie metodycznie i merytorycznie do pracy w szkole. Lektorzy w naszej szkole są kreatywni, potrafią doskonale motywować do dalszej nauki, a co najważniejsze – kochają to, co robią. Atmosfera, którą tworzą na zajęciach, jest przyjazna i inspirująca, co sprzyja współpracy i gwarantuje satysfakcję z nauki.

Podręczniki

Pracujemy jedynie na najnowszych i najlepszych publikacjach renomowanych wydawnictw, takich jak: Oxford, University Press, Cambridge University Press, Pearson Longman czy Macmillan.

Cena kursu obejmuje

Promocje i zniżki